Nasz Zespół

Poznaj naszych lekarzy

Spróbuj Nas poznać

Nasz zespół to grupa wyjątkowych profesjonalistów, których pasją jest zapewnienie każdemu pacjentowi pięknego uśmiechu. Zawsze inwestujemy w wysoką jakość usług i indywidualne podejście do każdego pacjenta, ponieważ zdrowie i komfort są dla nas najważniejszymi celami. Nasi dentyści, higienistki i pielęgniarki stomatologiczne stale pogłębiają swoją wiedzę, aby zaoferować Państwu skuteczne rozwiązania w zakresie pielęgnacji zębów. Dzięki temu możemy zaoferować szeroki zakres usług takich jak leczenie kanałowe, korony i mosty stomatologiczne, implanty stomatologiczne, ortodoncja, chirurgia stomatologiczna oraz higiena jamy ustnej..

Poznaj naszych lekarzy

Profesjonalne podejście do stomatologii

nasz personel

Twój uśmiech, naszą satysfakcją

Dr. Konrad Sawicki

lekarz stomatolog

Absolwent Wydziału Stomatologicznego Warszawskiej A.M. (1991).
Uczestnik wielu szkoleń i konferencji w Polsce i  zagranicą.  Stomatolog z dużym doświadczeniem klinicznym.
Dr. Sawicki specjalizuje się: w endodoncji, stomatologii estetycznej, protetyce, aparatach nakładkowych i implantologii opartej na technologii cyfrowej

Dr. Oksana Konstantinowa

lekarz stomatolog

Dr. Konstantinowa kładzie nacisk na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Doskonale rozumie, że dla niektórych stomatologia może być stresująca, dlatego stara się stworzyć przyjazną atmosferę, w której pacjenci czują się bezpiecznie. Pracuje z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, aby zapewnić najwyższą jakość opieki stomatologicznej…

Dr Piotr Marticzek

Chirurg stomatologiczny
Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Swoją pasję do chirurgii zaczął rozwijać już podczas studiów, pracując jako wolontariusz w Klinicznym Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.
W zakresie wykonywanych zabiegów znajduje się chirurgiczne usuwanie zębów, chirurgia przyzębia, implantologia, rekonstrukcja kości w obrębie jamy ustnej, chirurgiczne wspomaganie ortodoncji oraz chirurgia zatok szczękowych.

Dr. Napiórkowska

Lekarz internista

Danuta

Rejestratorka medyczna

Dr. Mirosław Godlewski

lekarz stomatolog

Absolwent Wydziału Stomatologicznego A.M. w Warszawie
Celem doktora jest nawiązanie długotrwałej i lojalnej współpracy z pacjentem. Jako perfekcjonista kładzie nacisk na profilaktykę i diagnozę każdego z nich. Stale poszerza swoje horyzonty aktywnie uczestnicząc w wielu kursach. Dr.Godlewski specjalizuje się w: leczeniu endodoncji pod mikroskopem, chirurgii stom. oraz stomatologii estetycznej.

Dr. Władysław Timoszenko

lekarz stomatolog
Ukończył wydział Lekarsko-Stomatologiczny.
Na co dzień zajmuje się nowoczesną stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną oraz chirurgią stomatologiczną. Uważa, że we współczesnej stomatologii ważny jest ciągły rozwój zawodowy, dlatego uczestniczy w wielu kursach z obu dziedzin.

mgr Beata Piśniak

Rechablitantka fizjoterapeutka

            

Kinga

higienistka stomatologiczna
Porozmawiajmy

Zaplanuj swoją pierwszą wizytę

Tylko po Zalogowaniu

Zapisy Online

Witamy na stronie zapisy online Stomatologia Akermańska 3

Strona  zapisy online jest tak  zaprojektowana, aby zapewnić Państwu  stałą możliwość rezerwacji , o każdej porze gdy zaistnieje potrzeba wizyty w naszej Przychodni.
Aby móc korzystać z tej funkcjonalności, pacjent musi poświęcić krótką chwilę na rejestrację w systemie. Możecie również pobrać bezpłatną aplikację dla systemu Android oraz iOS, aby mieć stały dostęp do swoich terminów wizyt oraz bez logowania umawiać nowe wizyty.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zapisy Online

Strona  zapisy online jest tak  zaprojektowana, aby zapewnić Państwu  stałą możliwość rezerwacji.
Aby móc korzystać z tej funkcjonalności, trzeba poświęcić krótką chwilę na rejestrację w systemie. Po aktywaji możecie Państwo pobrać bezpłatną aplikację dla systemu Android oraz iOS, aby mieć stały dostęp do swoich terminów wizyt oraz bez logowania umawiać nowe wizyty..

Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue